Kool

Filtreeri

Kõik Kool Klassijuhataja Tugispetsialistid Juhtkond Lasteaed Muu töötaja

Ametikoht
 

Annika Apuhtin

klassiõpetaja
inglise keel
II klassi juhataja

annika.apuhtin@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund

Anneli Saat

kooli õppealajuhataja
matemaatika
kunstiõpetus
õpiabi
VI klassi juhataja

anneli.saat@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7. tund

Krista Mihkels

eesti keel
kirjandus
IV klassi juhataja

krista.mihkels@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7. tund

Krista Salumets

sotsiaalpedagoog

krista.salumets@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E
N
R

Kristi Osula

lasteaiaõpetaja abi
Mürakarude rühm

kristi.osula@melliste.ee


Kristin Saua

kehaline kasvatus

kristin.saua@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7. tund
K 7. tund

Silva Junolainen

klassiõpetaja
õpiabi
I klassi juhataja

silva.junolainen@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

N 6. tund

Taivo Kirm

tööõpetus

taivo.kirm@melliste.ee


Tea Hermann

info- ja haridustehnoloog

tea.hermann@melliste.ee


Tiina Tolmoff

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
lapsehoolduspuhkusel

tiina.tolmoff@melliste.ee