Kool

Filtreeri

Kõik Kool Klassijuhataja Lasteaed Tugispetsialistid Juhtkond

Ametikoht
 

Annika Apuhtin

klassiõpetaja
I klassi juhataja

annika.apuhtin@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

N 5.-6.tund

Piret Tomson

inglise keel
IV klassi juhataja

piret.tomson@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 7.tund

Sirje Jugaste

loodusained
sotsiaalained


sirje.jugaste@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund

Kaie Kangur

muusika

kaie.kangur@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.-8.tund

Krista Mihkels

eesti keel
kirjandus
VI klassi juhataja

krista.mihkels@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.-8.tund
R 7.-8.tund

Pille Saan

klassiõpetaja
II klassi juhataja

pille.saan@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 5.-6.tund

Silva Junolainen

klassiõpetaja
õpiabi
III klassi juhataja

silva.junolainen@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 6.-7. tund
N 7.tund

Anneli Kadai

kooli õppealajuhataja
matemaatika
VIII klassi juhataja

anneli.saat@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.-8.tund
K 6.-8.tund

Taivo Kirm

tööõpetus

taivo.kirm@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund

Theana Teder

vene keel

theana.teder@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.-8.tund

Tiina Tolmoff

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
V klassi juhataja

tiina.tolmoff@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 6.-7.tund

Kristin Saua

kehaline kasvatus
VII klassi juhataja

kristin.saua@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

R 6.-7.tund

Kaire Kollom-Vahtra

kunstiõpetus ja käsitöö

kaire.kollomvahtra@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.-8.tund

Kaspar Nurk

loodusained

kaspar.nurk@@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T peale 7.tundi

Tõnis Rahe

matemaatika
informaatika

tonis.rahe@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N alates 7.tund

Kristiina Köster

matemaatika

kristiina.koster@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N alates 7.tund