Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Klassijuhataja Kool Lasteaed Muu töötaja Tugispetsialistid

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Aile Kilgi

direktor
53470468
aile.kilgi@melliste.ee


Anneli Kadai

kooli õppealajuhataja
matemaatika
VIII klassi juhataja

anneli.saat@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.-8.tund
K 6.-8.tund

Britta Sims

lasteaia õppealajuhataja
lasteaiaõpetaja
54490154
britta.sims@melliste.ee


Janika Hinto

sotsiaalpedagoog
54490155
janika.hinto@melliste.ee

Klassijuhataja (8)

Annika Apuhtin

klassiõpetaja
I klassi juhataja

annika.apuhtin@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

N 5.-6.tund

Pille Saan

klassiõpetaja
II klassi juhataja

pille.saan@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 5.-6.tund

Silva Junolainen

klassiõpetaja
õpiabi
III klassi juhataja

silva.junolainen@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 6.-7. tund
N 7.tund

Piret Tomson

inglise keel
IV klassi juhataja

piret.tomson@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 7.tund

Tiina Tolmoff

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
V klassi juhataja

tiina.tolmoff@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 6.-7.tund

Krista Mihkels

eesti keel
kirjandus
VI klassi juhataja

krista.mihkels@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.-8.tund
R 7.-8.tund

Kristin Saua

kehaline kasvatus
VII klassi juhataja

kristin.saua@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

R 6.-7.tund

Anneli Kadai

kooli õppealajuhataja
matemaatika
VIII klassi juhataja

anneli.saat@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.-8.tund
K 6.-8.tund
Kool (22)

Annika Apuhtin

klassiõpetaja
I klassi juhataja

annika.apuhtin@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

N 5.-6.tund

Tea Hermann

info- ja haridustehnoloog

tea.hermann@melliste.ee


Janika Hinto

sotsiaalpedagoog
54490155
janika.hinto@melliste.ee


Sirje Jugaste

loodusained
sotsiaalained


sirje.jugaste@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund

Silva Junolainen

klassiõpetaja
õpiabi
III klassi juhataja

silva.junolainen@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 6.-7. tund
N 7.tund

Anneli Kadai

kooli õppealajuhataja
matemaatika
VIII klassi juhataja

anneli.saat@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.-8.tund
K 6.-8.tund

Kaie Kangur

muusika

kaie.kangur@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.-8.tund

Taivo Kirm

tööõpetus

taivo.kirm@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund

Kaire Kollom-Vahtra

kunstiõpetus ja käsitöö

kaire.kollomvahtra@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.-8.tund

Kristiina Köster

matemaatika

kristiina.koster@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N alates 7.tund

Heidi-Maarja Melts

huvijuht
ajalugu

heidi-maarja.melts@melliste.ee


Krista Mihkels

eesti keel
kirjandus
VI klassi juhataja

krista.mihkels@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.-8.tund
R 7.-8.tund

Kaspar Nurk

loodusained

kaspar.nurk@@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T peale 7.tundi

Kaidi Pihlak

tunnivälise tegevuse juhendaja
õpetaja abi

kaidi.pihlak@melliste.ee


Triinu Piiroja

õpetaja abi

triinu.piiroja@melliste.ee


Tõnis Rahe

matemaatika
informaatika

tonis.rahe@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N alates 7.tund

Pille Saan

klassiõpetaja
II klassi juhataja

pille.saan@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 5.-6.tund

Kristin Saua

kehaline kasvatus
VII klassi juhataja

kristin.saua@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

R 6.-7.tund

Theana Teder

vene keel

theana.teder@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.-8.tund

Saima Timusk

logopeed

saima.timusk@melliste.ee


Tiina Tolmoff

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
V klassi juhataja

tiina.tolmoff@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 6.-7.tund

Piret Tomson

inglise keel
IV klassi juhataja

piret.tomson@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 7.tund
Lasteaed (18)

Anneli Haljasorg

lasteaiaõpetaja
Pähklikeste rühm

anneli.haljasorg@melliste.ee


Signe Jõesaar

lasteaiaõpetaja abi assistendi ülesannetes
Mürakarude rühm

signe.joesaar@melliste.ee


Kaie Kangur

muusika

kaie.kangur@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.-8.tund

Maris Kirsimäe

lasteaiaõpetaja
Tähekeste rühm

maris.kirsimae@melliste.ee


Marju Laanemäe

lasteaiaõpetaja
Täpikeste rühm

marju.laanemae@melliste.ee


Karinee Laas

lasteaiaõpetaja abi
Mürakarude rühm

karinee.laas@melliste.ee


Kadi Lambrik

lasteaiaõpetaja
Mürakarude rühm

kadi.lambrik@melliste.ee


Kathleen Laur

lasteaiaõpetaja
Tähekeste rühm

kathleen.laur@melliste.ee


Taisi Nuusberg

lasteaiaõpetaja abi assistendi ülesannetes
Pähklikeste rühm

taisi.nuusberg@melliste.ee


Aila Orrin

lasteaiaõpetaja
Täpikeste rühm

aila.orrin@melliste.ee


Helle Parm

lasteaiaõpetaja abi
Täpikeste rühm

helle.parm@melliste.ee


Pille Prii-Voitk

lasteaiaõpetaja abi
Pähklikeste rühm

pille.voitk@melliste.ee


Annika Pulk

lasteaiaõpetaja abi
Päikesejänkude rühm

annika.pulk@melliste.ee


Egle Raudsepp

lasteaiaõpetaja
Päikesejänkude rühm

egle.raudsepp@melliste.ee


Britta Sims

lasteaia õppealajuhataja
lasteaiaõpetaja
54490154
britta.sims@melliste.ee


Heidi Speek

lasteaiaõpetaja abi
Tähekeste rühm

heidi.speek@melliste.ee


Tiina Tolmoff

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
V klassi juhataja

tiina.tolmoff@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 6.-7.tund

Krista Truss

lasteaiaõpetaja
Päikesejänkude rühm

krista.truss@melliste.ee

Muu töötaja (13)

Ave Boisen

sekretär

info@melliste.ee


Tea Hermann

info- ja haridustehnoloog

tea.hermann@melliste.ee


Svitlana Kharchenko

köögi abitööline


Anita Kolk

spordisaali administraator

sport@melliste.ee


Jane Kuller

spordihoone puhastusteenindaja

jane.kuller@melliste.ee


Valve Laanemets

toidulaohoidja

valve.laanemets@melliste.ee


Eve Lambing

tervishoiutöötaja

eve.lambing@melliste.ee


Heidi-Maarja Melts

huvijuht
ajalugu

heidi-maarja.melts@melliste.ee


Kadi Palusoo

kokk

kadi.loos@melliste.ee


Pille Pärl

puhastusteenindaja

pille.parl@melliste.ee


Viljar Rannik

majandusjuhataja

viljar.rannik@melliste.ee


Kairit Saaremaa

kokaabi

kairit.saaremaa@melliste.ee


Ülo Voitk

majahoidja

Tugispetsialistid (4)

Janika Hinto

sotsiaalpedagoog
54490155
janika.hinto@melliste.ee


Silva Junolainen

klassiõpetaja
õpiabi
III klassi juhataja

silva.junolainen@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 6.-7. tund
N 7.tund

Kaisa Puusta

eripedagoog

kaisa.puusta@melliste.ee


Saima Timusk

logopeed

saima.timusk@melliste.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.