Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Klassijuhataja Kool Lasteaed Muu töötaja Tugispetsialistid

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Aile Kilgi

direktor
53470468
aile.kilgi@melliste.ee


Anneli Kadai

kooli õppealajuhataja
matemaatika
IX klassi juhataja

anneli.kadai@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6.-8.tund

Britta Sims

lasteaia õppealajuhataja
lasteaiaõpetaja
54490154
britta.sims@melliste.ee


Gärry Keerdo

huvijuht

garry.keerdo@melliste.ee


Janika Hinto

sotsiaalpedagoog
54490155
janika.hinto@melliste.ee

Klassijuhataja (9)

Elina Luik

klassiõpetaja
I klassi juhataja
kunstiõpetus

elina.luik@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

N 6.tund

Annika Apuhtin

klassiõpetaja
II klassi juhataja

annika.apuhtin@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 5.-6.tund

Pille Saan

klassiõpetaja
III klassi juhataja

pille.saan@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 6.tund

Sirje Jugaste

loodusained
sotsiaalained
IV klassi juhataja

sirje.jugaste@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6.tund

Piret Tomson

inglise keel
V klassi juhataja

piret.tomson@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.-8.tund

Tiina Tolmoff

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
VI klassi juhataja

tiina.tolmoff@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

R 6.tund

Krista Mihkels

eesti keel
kirjandus
VII klassi juhataja

krista.mihkels@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.-8.tund

Kristin Saua

kehaline kasvatus
VIII klassi juhataja

kristin.saua@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund
T 7. -8.tund

Anneli Kadai

kooli õppealajuhataja
matemaatika
IX klassi juhataja

anneli.kadai@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6.-8.tund
Kool (26)

Annika Apuhtin

klassiõpetaja
II klassi juhataja

annika.apuhtin@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 5.-6.tund

Kaire Kollom-Vahtra

käsitöö

kaire.kollomvahtra@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

R 7. tund

Tea Hermann

info- ja haridustehnoloog
puhkusel

tea.hermann@melliste.ee


Janika Hinto

sotsiaalpedagoog
54490155
janika.hinto@melliste.ee


Sirje Jugaste

loodusained
sotsiaalained
IV klassi juhataja

sirje.jugaste@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6.tund

Silva Junolainen

klassiõpetaja
õpiabi


silva.junolainen@melliste.ee


Anneli Kadai

kooli õppealajuhataja
matemaatika
IX klassi juhataja

anneli.kadai@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6.-8.tund

Kaie Kangur

muusika

kaie.kangur@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 8. tund
kokkuleppel K 7.tund

Gärry Keerdo

huvijuht

garry.keerdo@melliste.ee


Kalev Gustav Keert

saksa keel
vene keel

kalevgustav.keert@melliste.ee


Taivo Kirm

tööõpetus

taivo.kirm@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

R 7.tund

Kai Kitsing

loodusained
vene keel

kai.kitsing@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

N 8.tund

Elina Luik

klassiõpetaja
I klassi juhataja
kunstiõpetus

elina.luik@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

N 6.tund

Krista Mihkels

eesti keel
kirjandus
VII klassi juhataja

krista.mihkels@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.-8.tund

Siim Mõttus

ajalugu
ühiskonnaõpetus

siim.mottus@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund

Kaspar Nurk

loodusained

kaspar.nurk@@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 6.-7.tund

Pille Saan

klassiõpetaja
III klassi juhataja

pille.saan@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 6.tund

Mairi Saar

info- ja haridustehnoloog

mairi.saar@melliste.ee


Kristin Saua

kehaline kasvatus
VIII klassi juhataja

kristin.saua@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund
T 7. -8.tund

Saima Timusk

logopeed

saima.timusk@melliste.ee


Piret Tomson

inglise keel
V klassi juhataja

piret.tomson@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.-8.tund

Aivar Piirisild

matemaatika

aivar.piirisild@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund 5.kl
T 7.tund 6.kl
K 7.tund 7.kl

Epp Tohver

informaatika

epp.tohver@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel K

Kaidi Pihlak

õpetaja abi kool
tunnivälise tegevuse juhendaja

kaidi.pihlak@melliste.ee


Tiina Tolmoff

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
VI klassi juhataja

tiina.tolmoff@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

R 6.tund

Triinu Piiroja

õpetaja abi kool
õpiabi õpetaja

triinu.piiroja@melliste.ee

Lasteaed (19)

Anneli Haljasorg

lasteaiaõpetaja
Pähklikeste rühm

anneli.haljasorg@melliste.ee


Signe Jõesaar

lasteaiaõpetaja abi
Mürakarude rühm

signe.joesaar@melliste.ee


Kaie Kangur

muusika

kaie.kangur@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 8. tund
kokkuleppel K 7.tund

Maris Kirsimäe

lasteaiaõpetaja
Tähekeste rühm
puhkusel

maris.kirsimae@melliste.ee


Marju Laanemäe

lasteaiaõpetaja
Täpikeste rühm

marju.laanemae@melliste.ee


Karinee Laas

lasteaiaõpetaja abi
Tähekeste rühm

karinee.laas@melliste.ee


Kadi Lambrik

lasteaiaõpetaja
Mürakarude rühm

kadi.lambrik@melliste.ee


Kathleen Laur

lasteaiaõpetaja
Tähekeste rühm

kathleen.laur@melliste.ee


Heidi Niidumaa

lasteaiaõpetaja
Pähklikeste rühm

heidi.niidumaa@melliste.ee


Taisi Nuusberg

lasteaiaõpetaja abi
Päikesejänkude rühm

taisi.nuusberg@melliste.ee


Aila Orrin

lasteaiaõpetaja
Täpikeste rühm

aila.orrin@melliste.ee


Paula Otsa

lasteaiaõpetaja
Mürakarude rühm

paula.otsa@melliste.ee


Helle Parm

lasteaiaõpetaja abi
Täpikeste rühm

helle.parm@melliste.ee


Pille Prii-Voitk

lasteaiaõpetaja abi
Pähklikeste rühm

pille.voitk@melliste.ee


Egle Raudsepp

lasteaiaõpetaja
Päikesejänkude rühm

egle.raudsepp@melliste.ee


Britta Sims

lasteaia õppealajuhataja
lasteaiaõpetaja
54490154
britta.sims@melliste.ee


Heidi Speek

lasteaiaõpetaja
Tähekeste rühm

heidi.speek@melliste.ee


Tiina Tolmoff

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
VI klassi juhataja

tiina.tolmoff@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

R 6.tund

Krista Truss

lasteaiaõpetaja
Päikesejänkude rühm

krista.truss@melliste.ee

Muu töötaja (13)

Ave Boisen

sekretär

info@melliste.ee


Ülo Voitk

majahoidja


Tea Hermann

info- ja haridustehnoloog
puhkusel

tea.hermann@melliste.ee


Anita Kolk

spordisaali administraator

sport@melliste.ee


Valve Laanemets

toidulaohoidja

valve.laanemets@melliste.ee


Eve Lambing

tervishoiutöötaja

eve.lambing@melliste.ee


Kadi Palusoo

kokk

kadi.palusoo@melliste.ee


Angela Poljakov

puhastusteenindaja

angela.poljakov@melliste.ee


Pille Pärl

puhastusteenindaja

pille.parl@melliste.ee


Mairi Saar

info- ja haridustehnoloog

mairi.saar@melliste.ee


Kairit Saaremaa

kokaabi

kairit.saaremaa@melliste.ee


Jaanus Truss

majandusjuhataja

jaanus.truss@melliste.ee


Erle Voore

köögi abitööline

erle.voore@melliste.ee

Tugispetsialistid (3)

Janika Hinto

sotsiaalpedagoog
54490155
janika.hinto@melliste.ee


Saima Timusk

logopeed

saima.timusk@melliste.ee


Silva Junolainen

klassiõpetaja
õpiabi


silva.junolainen@melliste.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.